Harika Tasarımlar

Sitenizi Oluştururken veya Geliştirirken Amacımız Mükemmeli Yakalamak

Web sitesi ziyaretçilerinizi anlamanın, hatta sizden daha iyi anlamanın önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle sektörünüz ve müşterilerinizin beklentileri ile ilgili kapsamlı araştırmalar yapıyoruz.

Kullanılan Görseller
0%
Sitenizin Size Özgün Bir Tasarımı Olmalı
0%
Site Bütünselliği ve Responsive Tasarım
0%
Konuya Hakimiyet ve İkna Edici İçerikler
0%

Web Tasarım Süreci

Web sitenizin tasarım ve geliştirmesinin ilk aşaması olarak, web sitesinin hangi programlama dili ile kurulacağını düşünmemiz gerekir. Bunu göz önünde bulundurarak, hedeflerinizle ilgili derinlemesine bir analiz yapıyoruz ve bunlardan hangisinin sizin için en iyi sonucu vereceğini belirliyoruz.

WordPress çeşitli eklentiler, temalar ve widget'ların oluşturulmasına ve kullanılmasına izin veren bir yayınlama ve içerik yönetim sistemidir. Yaklaşık 75 milyon mevcut web sitesi, bu popüler ve kullanımı kolay yazılım dilini tercih etmektedir.

Deneyimli ekip ve kanıtlanmış beceriler, harika web siteleri sunmamıza yardımcı oluyor. Sitenizi oluşturma aşamasında hiç bir ayrıntıyı atlamamak için sizinle yakın temasta çalışıyoruz.

Akıllı telefon ve tablet kullanımının maksimum düzeye çıkmış olması ile önemi artan responsive tasarımlar, web sitenizin görünüm ve anlaşılırlığının akıllı cihazlara uyumlu olmasıdır. Aksi talep edilmediği müddetçe tüm tasarımlarımızı responsive olarak uyguluyoruz.

Yeni sitenizi oluşturmaya karar verdiğinizde bu iki seçenek arasında kalırsınız. Kurulum hızı, maddi sebepler, kullanım kolaylığı gibi bir çok faktör karar vermenizi etkileyecektir. Bize ulaşarak beklentilerinizi iletin, sizin için en uygun yolu birlikte belirleyelim.